Plastová okna a dveře

Brillant Design (hranatý profil Z60)

Brilliant designNa izolačních vlastnostech vzduchu a na konstrukční hloubce 70 mm je postaven 5 komorový systém, garantujíc vynikající tepelnou izolaci. Tento systém je speciálně určen pro panelové domy, což po ekonomické stránce je mnohem výhodnější než Brillant desing se zaobleným profilem.

Hodnota Uw pro jednokřídlé okno o rozměrech 1500x1550 s použitím dvojskla Ug = 1,1 W/M2 a Al rámečku je rovna 1,32 W/m2K (včetně armování), nebo s plastovým teplým rámečkem je 1,28 W/m2K (včetně armování).

S touto nízkou hodnotou Uw jsou okna ze systému REHAU Brillant-Design použitelná i pro nízkoenergetické domy. Spárová těsnost je rovna a < 0,1. Těsnost proti náporovému dešti: skupina namáhání C.

  • Design - příjemné, zarovnané hrany, na první pohled velmi podobné systémové řadě THERMO davají oknům moderní a líbivý vzhled. Díky rozsáhlému sortimentu lze docílit velmi široké škály barev a tvarů.
  • Těsnost - dvě těsnění zabraňují pronikání průvanu , prachu a vody a zajišťují příjemné klima v místnostech.
  • Větrání - REHAU má ve svém programu několk řešení trvalého větrání které zabezpečí optimální klima v obytných místnostech a zabraňuje účinně tvorbě plísní.
  • Komfortní obsluha - okna ze systému Brillant-Design lze velmi lehce otvírat a zavírat.
  • Ochrana proti vloupání - okenní profily mají optimální konstrukci pro použié speciálních dílů kování a jejich doplňků, zvyšujících ochranu proti vloupání.
  • Ochrana proti hluku - při použití odpovídajících zvukově izolačních skel lze dosáhnout optimálního útlumu hluku až do třídy 5 dle normy ČSN EN ISO 140-3 a ČSN EN ISO 717-1.
  • Snadná údržba - jednoduché čištění díky hladkému povrchu a zkosenému přesahu na okenních rámech. Dodatečně lze okna ošetřit antistatickým přípravkem.
  • Klasické hodnoty, které trvají - pro systém REHAU Brillant-Design je použit materiál RAU-PVC, který se díky svému vynikajícímu složení trvale a vysoce osvědčil v dlouhodobé praxi okenních prvků firmy REHAU.

Ke stažení

» Brillant design - prospekt
» Brillant design - leták


Nezávazná poptávka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací