BDSTAV MORAVA » Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře

Brillant Design (zaoblený profil)

Briliant designNa izolačních vlastnostech vzduchu a na konstrukční hloubce 70mm je postaven 5 komorový systém, garantujíc vynikající tepelnou izolaci. Hodnota Uw pro jednokřídlé okno o rozměrech 1500x1550 s použitím dvojskla Ug = 1,1 W/M2 a Al rámečku je rovna 1,32 W/m2K (včetně armování), nebo s plastovým teplým rámečkem je 1,28 W/m2K (včetně armování).

S touto nízkou hodnotou Uw jsou okna ze systému REHAU Brillant-Design použitelná i pro nízkoenergetické domy. Spárová těsnost je rovna a < 0,1. Těsnost proti náporovému dešti: skupina namáhání C.

  • Design - příjemné, zaoblené hrany, oblouky a zkosení na pohledových částech profilů dávají oknům moderní a líbivý vzhled. díky rozsáhlému sortimentu lze docílit velmi široké škály barev a tvarů.
  • Těsnost - dvě těsnění zabraňují pronikání průvanu , prachu a vody a zajišťují příjemné klima v místnostech.
  • Větrání - REHAU má ve svém programu několk řešení trvalého větrání které zabezpečí optimální klima v obytných místnostech a zabraňuje účinně tvorbě plísní.
  • Komfortní obsluha - okna ze systému Brillant-Design lze velmi lehce otvírat a zavírat.
  • Ochrana proti vloupání - okenní profily mají optimální konstrukci pro použié speciálních dílů kování a jejich doplňků, zvyšujících ochranu proti vloupání.
  • Ochrana proti hluku - při použití odpovídajících zvukově izolačních skel lze dosáhnout optimálního útlumu hluku až do třídy 5 dle normy ČSN EN ISO 140-3 a ČSN EN ISO 717-1.
  • Snadná údržba - jednoduché čištění díky hladkému povrchu a zkosenému přesahu na okenních rámech. Dodatečně lze okna ošetřit antistatickým přípravkem.
  • Klasické hodnoty, které trvají - pro systém REHAU Brillant-Design je použit materiál RAU-PVC, který se díky svému vynikajícímu složení trvale a vysoce osvědčil v dlouhodobé praxi okenních prvků firmy REHAU.

Ke stažení

» Brillant design - prospekt
» Brillant design - leták


Nezávazná poptávka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací